Pokój dla chłopca – piłka nożna.

Pokój dla chłopca – piłka nożna.

Przedstawiamy pokój chłopca z motywem piłki nożnej. Projekt pokoju chłopca to jedno pomieszczenie z ponad 300 metrowego domu, nad którym mamy przyjemność pracować. Klienci zdecydowali się na usługę kompleksową. Zajmujemy się wnętrzem, ogrodem, a także elewacją.

Przed rozpoczęciem prac nad projektem pokoju dziecka zawsze pytamy o jego hobby. Zazwyczaj są to klocki lego i oczywiście … piłka nożna! Taka entuzjastyczna odpowiedź padła z ust Filipa. Postanowiliśmy więc spełnić jego marzenie. Filip chciał meble z motywem ulubionego zespołu. Udało nam się go namówić na motyw klubu jedynie na dodatkach, aby meble pasowały bez względu na upodobania i był to bardzo udany zabieg, gdyż niespełna dwa tygodnie później ulubiony klub Filipa mu podpadł i miał na oku już inny.

Filip jest posiadaczem dużego pokoju. Garderobę ma w pomieszczeniu obok dzięki czemu nie było konieczności zagracania pokoju szafami. Największa ściana została udekorowana motywem prawdziwego, piłkarskiego stadionu. Na suficie zaprojektowaliśmy reflektory, które można skierować na różne strefy w pokoju – wszystko w ramach potrzeb. Na ścianie z tapetą zainstalowany został telewizor, a naprzeciw rzucone pufy w kształcie piłek. To wszystko, aby Filip z kolegami grając na xboxie jeszcze bardziej mogli wczuć się w klimat meczu. Podłogę zdobi zielona wykładzina niczym murawa na stadionie.

Obok przejścia do garderoby zaprojektowano designerskie biurko, które za kilka lat będzie tak samo ponadczasowe. Za łóżkiem znajdują się szafki wykonane na wymiar, które jednocześnie pełnią funkcję wezgłowia. Natomiast nad łóżkiem umieszczono półki na piłki z autografami. Całość została podświetlona taśmami led.

Projekt pokoju młodzieżowego z motywem piłki nożnej to niełatwe zadanie. Proste, niebieskie pokoje już dawno są passé. O ile w przypadku dziecka można sobie pozwolić na dawne schematy, tym aranżacja pokoju młodzieżowego nie dopuszcza stereotypów. Udało nam się zaaranżować wnętrze dla chłopaka wchodzącego w wiek nastoletni, który jest odzwierciedleniem jego zainteresowań. Projekt oddaje jego charakter, czyli sukces projektowy został osiągnięty.

Obejrzyj więcej naszych projektów:

http://aleksandrawachowicz.pl/projekty-wnetrz/

Jesteśmy też na Homebook’u:

https://www.homebook.pl/profil/aw-aleksandrawachowicz-pl

Related Projects

Start typing and press Enter to search