Sypialnia w stylu hampton.

Sypialnia za ukrytym przejściem.
Miejsce do pracy połączone z sypialnią.

Sypialnia w stylu hampton z wydzielonym miejscem do pracy.

Przedstawiamy projekt sypialni hampton z wydzielonym miejscem do pracy. Duże pomieszczenie zostało podzielone na dwie części. Jedna to strefa sypialniana z łóżkiem, druga to gabinet/biuro. Strefy te zostały oddzielone zabudową stolarską. Od strony gabinetu w zabudowie zaprojektowano otwarte półki na książki. Plecy zabudowy to maty Sibu z motywem skóry. Po zamknięciu drzwi typu shutters oba te pomieszczenia stają się niezależne.

W sypialni hampton wstawiono duże łóżko z tapicerowanym wezgłowiem wykonanym na zamówienie. Lampa sufitowa to znana firma Eichholtz. Na ścianach jasny, śmietankowy kolor. Obok łóżka wstawiono szafki nocne z szufladami i designerskie lampy. Pod oknem zaprojektowano fotel z lampą podłogową, kącik do czytania książek. Zasłony ukryto za zabudową gk. Na podłodze zastosowano jasną, miękką wykładzinę.

Sztukaterie i białe meble przemycono ze stylu amerykańskiego hampton. Nazwa stylu Hampton pochodzi od nadmorskiego kurortu nowojorskich elit, od nazwy miejscowości – East Hampton na Long Island. Wnętrza zaprojektowane w tym stylu są spokojne, przytulne, wyciszające i sprzyjające odpoczynkowi. Plaża z wieloma luksusowymi domami stała się inspiracją dla architektury wnętrz. Hampton łączy elegancję, bardzo dobry gust z klimatem wakacji.

Aranżacje w stylu Hamptons to połączenie bieli, szarości i beży z delikatnymi odcieniami zwłaszcza wakacyjnym błękitem i turkusem. Styl Hamptons to również wyznacznik luksusu dlatego idealnym dodatkiem jest szkło oraz metale, które odbijając światło tworzą wnętrze pełne blasku. Styl Hamptons to przede wszystkim komfort i wygoda. Meble wypoczynkowe w salonie powinny być miękkie, a dekoracyjne poduchy dodatkowo ułatwić wypoczynek i oczywiście pięknie wyglądać.

Bardzo istotną rolą w stylu hampton pełnią tkaniny i faktury. Jest to styl dość luksusowy, więc materiały powinny być wyszukane i wyjątkowe. Gładkie, przyjemne materiały na wypoczynku najlepiej połączyć z niesztampowymi poduchami z ciekawymi wzorami. Dopełnieniem wnętrza będą również tapety – spokojne w miejscach wypoczynkowych i te bardziej szalone tam, gdzie możemy sobie na to pozwolić.

Zobacz więcej naszych projektów:

http://aleksandrawachowicz.pl/projekty-wnetrz/

Znajdź nas na Homebook’u:

https://www.homebook.pl/profil/aw-aleksandrawachowicz-pl

Fotel w sypialni.
Czysta, przejrzysta sypialnia 🙂
Related Projects

Start typing and press Enter to search